LCW Bayan Elbise Modelleri 2013


Yeni sezon Lc Waikiki bayan elbise modelleri, şifon, keten, penye, merserize ve triko bayan elbise koleksiyonu çok renkli ve yepyeni tasarımlar göze çarpıyor bu sezon.
Kadın giyiminin yaz modası kısa elbiseler ve uzun modeller de bolerolu elbiseler kadar şık ve modern tasarımlar, görüyoruz bu yaz. Lc Waikiki yaz modası bayan kıyafetlerinde cıvıl cıvıl renkli elbiseler, desenli yazlık elbise modelleri, mini yazlık etekler ve şortlar, yeni model elbiseler kadar şık tasarlanmış.
Yeni sezon yazlık bayan kıyafetleri arasında en çok şifon elbiseler, tercih edilen yazlık kıyafetler dir. Genç kızların ilgisini çeken mini şortlar, keteni kot, mini bluzlar ve mini yazlık elbiseler, ile bir yaz boyunca sıcakların etkisini çok hissetmeyeceksiniz.
Lc Waikiki yazlık bayan elbise modelleri mini, uzun, kısa elbise çeşitleri, bolerolu baharlık elbise modelleri, yeni moda şifon yazlık elbise çeşitleri, baharlık kadın elbise modelleri, genç kız yazlık elbiseleri ve etekleri, yeni sezonda Lc Waikiki koleksiyonunda yer almaktadır.
Yazlık bayan elbiseleri kısa kollu ve kısa yazlık elbise modelleri. Yeni moda bayan yazlık elbiseleri desenli  en şık modeller yaz sezonunun son moda kıyafetleri ile yazınız çok renkli geçebilir.
Triko bayan gri elbise modeli yazlık ve baharlık bir model. Lc Waikiki bayan giyim koleksiyonu ilkbahar ve yaz modası merserize elbiseler ve kıyafetler yeni sezonun en şık modelleri.
Baharlık bayan kıyafetleri, elbiseler, hırkalar, kemerler ve tüm aksesuar çeşitleri Lc Waikiki koleksiyonunda yer almaktadır. Modern giyim tarzınıza Lc Waikiki koleksiyonunda yenilikler katabilirsiniz.
Lc Waikiki şifon elbise modelleri, yazlık mini şifon elbise modelleri yaz sezonunda en çok tercih edilen modelleri arasında. En şık bayan elbiseleri şifon, keten ve penye yazlık elbiseler, bir yaz boyunca sizi serin tutabilecek yazlık kıyafetler.
Yaz modası bayan elbiseleri, Lc Waikiki koleksiyonunda yer alan en şık bayan kıyafetleri.
 Kısa kollu bayan elbise çeşitleri, uzun kollu bayan kıyafetleri, kısa ve uzun bayan elbise modelleri de bulmak mümkün.
Dar kesim bayan elbiseleri, bolerolu ve straplez modelleri bu sezonun en trend bayan kıyafetleri. Bolerolu  bayan elbise modelleri yazlık ve kışlık olarak tasarlanmış yepyeni kıyafetler.
Yaz modası bayan elbiseler desenli ve şifon tasarımı.
Kısa elbise çeşitleri yazlık ve baharlık modeller, tercih edilir bu mevsimde. Yaz sezonu için bayan elbise modelleri desenli ve ince kumaşlardan tasarlanmış.

Load disqus comments

0 Yorumlarınız