Ceyda Gönenç Kimdir? Hayatı, Fotoğrafları

Ceyda Gönenç 33 yaşında.’Adını Feriha Koydum’ dizisinde uygulayıcı yapımcı olarak çalışan Ceyda Gönenç Çağatay Ulusoyla aşk yaşadığı iddalarıyla gündeme geldi.
Ceyda Gönenç Görseller

Ceyda Gönenç Görseller
Feriha adlı dizinin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy, sevgilisi Ceyda Gönenç‘den ayrıldı mı.
Son Dakiki: 21 yaşındaki Çağatay Ulusoy kendisinden 12 yaş büyük olan sevgilisi Ceyda Gönenç ile ayrılmadıklarını herşeyin yolunda gittiğini ve olgun kadınlara ilgi duyduğunu açıkladı.
Önceki Haber:
Basında çıkan haberlere göre “Adını Feriha Koydum” adlı dizinin üç ana karakteri Çağatay Ulusoy ile Ceyda Gönenç, Hazal Kaya ile Cahiz Baha Pars, Ceyda Ateş ile Can Yurtsevdi yaklaşık olarak aynı zamanlarda ilişkilerine son vererek sevgililerinden ayrıldılar. Bu üç oyuncununda ayrılık nedenleri aynı yani ‘kıskançlık’.
Ayrılık Nedenleri (iddia):
Çağatay Ulusoy ve Ceyda Gönenç’in ayrılıklarının nedeni kıskançlık (Bu iddianın asılsız olduğu ortaya çıktı).
Hazal Kaya ise iki yıldır ilişkileri olan Cahit Baha Pars’la ayrılmasının nedeninin, dizideki ‘Emir’ karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy’la öpüşme sahnelerinden kaynaklandığı iddia ediliyor.
Hande karakterini canlandıran Ceyda Ateş’in ise restoran işletmecisi olan sevgilisi Can Yurtsevdi’nin ayrılık nedeninin de Ceyda Ateş’in bir deodorant firmasının reklam kampanyası için verdiği kışkırtıcı pozların neden olduğu söyleniyor.
Load disqus comments

0 Yorumlarınız