Justin Bieber 2013 Billboard Röportajı Türkçe Oku


Kaynak; teen-mgzn.blogspot.com

BILLBOARD: Gerçekten beklenmedik bir şey olmazsa Akustik albümün 5.1 numaralı albümün olacak inanın. Bizim 55 yıllık yayın hayatımızda senin yaşında bunu başarmış birine rastlamadık. Peki bunu nasıl başarılıyorsunuz? Bu sizin için önemli bir tarih mi?
JUSTIN BIEBER: Tabii ki. Sevdiğim bir şeyi yapmadığım için kendimi kutsanmış hissediyorum. Aileme destek olabiliyorum. Yoksulluk içinde büyüdüm. Annemle menü sipariş ettiğimizde ödeyecek gücümüz ün olmadığını bildiğimiz için yemeği paylaşmak zorunda kaldığımızı hatırlıyorum. Performans sergilemeyi seviyorum. Sahneye çıkmadan o insanların o insanları görebiliyor musun? Bende işte bu yüzden bunu yapıyorum.
BILLBOARD: Doğrumadan bahsetmişken birazda Grammy'den konuşalım. Adaylığınızın olmadığı açıklandığında menajeriniz Scooter Braun twitter'dan yetkililere gönderme yaptı. Bu konu hakkında ne hissettiniz?
JUSTIN BIEBER: Scooter ile aynı şeyi hissettim. Gerçekten ben yapamazdım. Scooter'ın bunları twitterda söylemesinde hiçbir sakınca görmüyorum. Düşüncelerini iyi ortaya koydu. O bir menajerin yapması gerekeni yaptı ve beni savundu. Hayatım boyunca hep Grammy kazanmayı hayal ettim. Bu noktada tüm hayallerim suya düştü. Ben sadece hayranlarım için müzik yapmak adına daha fazla heyecanlandım Eğer olursa, olacaktır.
BILLBOARD : Aday gösterilmeyen diğer sanatçılar hakkında da aynı mı düşünüyorsun?
JUSTIN BIEBER: Hayır elbette değil. Grammy'e aday gösterilen diğer sanatçılar için çok mutluyum. 18 yaşındayım ve kazanmak için zamanım bol. Bu yüzden endişeli değilim.
BILLBOARD: Peki bu yıl Grammy'e katılacak mısın?
JUSTIN BIEBER: Orada olmayacağım.
BILLBOARD: O gece için merak ettiğin bir isim var mı?
JUSTIN BIEBER: Chris Brown. Onun hayranıyım. Onun müziği gerçekten çok iyi. İşte oblarında odak noktası bu: Müzik!
BILLBOARD: Selena ve sen "Cry Me a River." şarkısını coverladınız. Bu cover'ın ardından bloglar ilişkiniz hakkında tahminler yürütmeye başladı.
JUSTIN BIEBER: Pek çok söylenti var. İnsanlar her gün Selena'yı aradığımı ve onun telefonlarını açmadığımı söylüyor ya da onun peşinden gittiğimi söylüyor. Bunların hepsi uydurma hikayeler.
BILLBOARD: Yeni şarkılarınızı dinledim. Sizin için yorucu bir zaman oldu gibi görünüyor. "Yellow Raincoat" şarkısı şöhret,para.. gibi hatlara sahip . Ve tabii ki "Nothing Like Us," ağır bir tür. Eğleniyor musun?
JUSTIN BIEBER: Kesinlikle, her zaman. 18 yaşındayım. Etrafımda olan büyük bir ekibe sahibim. Harika arkadaşlarım var. Olumsuz şeylerin aklıma girmemesi için beni meşgul ediyorlar. Eğlenceli insanlarla olduğunda, 18 yaşındasın. Gerçekten neler oldu? diye düşünüyorum "Ne istiyorsun? Eğer 18 yaşındaysanız, bir geçiş dönemi geçiriyorsunuz...
BILLBOARD: "Nothing Like Us." şarkısının sevmemin nedenlerinden biri de şey " Çok gerçekçi, genç hissettirmesi ve evrensel oluşu. Bu şarkıyı çok sevdim.Scooter bana, Selena ile yaşadığınız ilişki hakkın yazdığını söyledi ama nasıL bir şey olduğu hakkında bir şey söylememişti. Eğer blogları okursanız bunun duyulan öfkeli bir şarkı olduğunu düşünebilirsiniz. Ne hissediyorsun?
JUSTIN BIEBER: Çünkü günün sonunda hiçbir şeyin bize benzemediğini biliyor muydun? Sadece olan bu. Ne olduğu. İnsanlar ilişki ile bağlantı kurmaya gidecek.
BILLBOARD: Kalbin kırık mı?
JUSTIN BIEBER: Şimdiye kadar en mutlu olduğum yerde değilim. Peşinden gidiyorum bunların üstesinden gelmeye çalışıyorum. Dediğim gibi, Yakın arkadaşlarım beni neşelendirmeye devam ediyor.
BILLBOARD: Aslında bir sonraki albümün üzerinde çalışıyorsun.
JUSTIN BIEBER: Bir sonraki albümü internet üzerinden serbest bırakmayı planlıyorum. Kafamın içinde o kadar çok şey var ki, kendimi müziği ortaya koymak istiyorum. Biliyorum. Sadece Believe dışına çıktım Akustik albüm yaptım fakat ben müzik üretmek istiyorum.
BILLBOARD: Geçmişe dönüp baktığınız pişman olduğunuZ bir şey var mı?
JUSTIN BIEBER: Herhangi bir pişmanlığım yok. Yaşayarak öğreniyorum. Annem "Zorluğu öğrenmen lazım, değil mi?" der. Bu benim. Zorluğu öğreniyorum. Kendimi toparlayak ve daha iyi ve güçlü olmak için.
Load disqus comments

0 Yorumlarınız