Turkcell Her Yöne 500 Dakika 21 TL Nasıl Yaparım?


Turkcell Her Yöne 500 Dakika 21 TL. Her Yöne Paketler Tarifesi’ndeki Minik Paket ile çok uygun fiyata her yöne konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Her Yöne Paketler Tarifesi altında bulunan Minik Paketi ayda 25 TL ye yurt içinde her yöne 200 dakika içermektedir.

Yeni Müşterilere özel Her Yöne Tarifesi Yıllık Abonelik Yeni Müşteri Kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket ucreti 21 TL olup paket dakikalarına ilave her yöne ek 300 dk. eklenmektedir.

Turkcell Her Yöne 500 Dakika Pakete Nasıl kayıt olabilirim?
Turkcell İletişim Merkezleri’ne başvurarak numaranızı Turkcell Faturalıya taşıyarak, yeni faturalı hat alarak veya Hazırkart’tan faturalıya geçerek Minik Paket’ten faydalanabilirsiniz. Her Yöne Tarifesi Yıllık Abonelik – Yeni Müşteri kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket ücretinizde sabit fiyat garantisi ile 4 TL indirimli konuşup, paket dakikalarınıza ilave her yöne 300 dk. kazanarak paketinizden 12 fatura dönemi boyunca 21 TL’ye her yöne 500 dk. olarak yararlanabilirsiniz. Dilerseniz aylık abonelik ile paketinizden 25 TL ye her yöne 200 dk. olarak da yararlanabilirsiniz.

Turkcell Her Yöne 500 Dakika Paketi Ne zaman kullanmaya başlarım?
Numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan,yeni faturalı hat alan veya Hazırkart’tan faturalıya geçen, müşterilerimiz tarifelerini bu paket ile başlattıklarında hemen faydalanmaya başlar. Başka bir tarife veya paketten geçiş yaptığınızda paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Paketiniz başladığına kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Turkcell Her Yöne 500 Dakika Paket dakikalarımı nasıl kullanabilirim?
Her Yöne Paketler Tarifesi’ndeki Minik Paket ile her yöne 200 dakika konuşabilirsiniz. Paketinizin içerdiği dakikalar bir fatura dönemi için geçerlidir ve iptal etmediğiniz sürece her fatura döneminizde otomatik olarak yenilenir. Minik Paket’te dakikalarınızı; Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatlara yaptığınız yurtiçi aramalarınızda kullanabilirsiniz. Yurt içinde konferans görüşmesi yaptığınızda , ödemeli aramalarınızda ve görüntülü görüşmelerinizde paketteki dakikalarınızı kullanabilirsiniz. Verilen dakikalarınız yurt içi konuşmalarınızda geçerli olduğu için, K.K.T.C’de bulunduğunuzda kullanılamaz.
Eğer paketinizde Yıllık Aboneliği tercih ettiyseniz Kendi dakika paketinizdeki dakikalar yıllık abonelik ile kazandığınız hediye dakikalarınızdan daha önceliklidir.

Kalan dakikalarımı nasıl öğrenebilirim?
Kalan dakikalarınızı Online İşlemler’den, 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden veya KALAN yazıp 2222′ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz ancak size gönderilen paket durum SMS’lerinde son 6 saat içerisinde yaptığınız görüşmelerin dâhil olmayabileceğini unutmayın.

Load disqus comments

0 Yorumlarınız