Wonderbag Nedir? Wonderbag Ne İşe Yarar ?

WONDERBAG NEDİR?
Wonderbag, ısıyı tutma özelliği olan bir yemek pişirme bohçası. Wonderbag ön pişirilmesi yapılan bir yemeği tenceresiyle birlikte içine koyduğunuzda ısıyı muhafaza ediyor. Bu sayede yemeğin dışarıdan ekstra bir enerji almadan, kendi ısısını koruyarak pişmesini sağlıyor. 
Kullanımı kolay; ekstra bir çaba veya alışkanlıkların değiştirilmesini gerektirmez. Paradan, emekten, enerjiden ve zamandan tasarruf sağlar. Mutfakları güvenli, yemek pişirmeyi daha keyifli hale getirir. Özellikle yaklaşan Ramazan ayı için ideal bir üründür. İftardan sonra Wonderbag’in içerisinde bırakılan yemek, sahurda ekstra bir çaba ve zaman ayırmanıza gerek kalmadan sıcacık sofranıza gelir.

NASIL KULLANILIR?

Metal tencerede yemeğin ön pişirmesi yapılıyor. Yemeğinizi kısa bir süre kaynamaya bıraktıktan sonra tencerenin kapağını kapatıp ocaktan alarak Wonderbag’in içerisine yerleştiriliyor. Wonderbag’in kapağını tencerenin üstüne yerleştirdikten sonra iplerinden tutarak iyice sıkılıyor. Yemeğin pişme süresi tamamlanınca tencereyi Wonderbag’in içinden çıkarmak gerekiyor. Wonderbag, yalıtım özellikleri sayesinde ön pişirmesi yapılan yemeğin pişmesini ilave enerji gerektirmeden tamamlıyor. 

Hürriyet
Load disqus comments

0 Yorumlarınız