Kanal D Alabora Başvuru Formu Doldur

Kanal D Alabora Başvuru Formu Doldur,
Kanal D Alabora Katılım Şartları Nelerdir?

Kanal D ekranlarının yeni yarışma programına başvurular başladı. 13 hafta boyunca 7 kız ve 7 erkek büyük ödül için kumsalda ve denizde mücadele edecek. Kazanan kişi 500.000 TL'lik büyük ödülün sahibi olacak.
Alabora yarışması başvurularını http://form.kanald.com.tr/alabora/form.aspx adresinden yapabilirsiniz.

**
"ALABORA" programına gelen başvuru formlarındaki tüm yazı ve fotoğraflar formu gönderen kişinin sorumluluğundadır. Başvuru formunu dolduran kullanıcılar, başvuru sahibinin kendisi olduğunu kabul ve beyan etmiştir. Kişinin izni olmaksızın yapılan başvurulardan Kanal D sorumlu değildir.


Macera dolu Alabora, yakında Kanal D'de başlıyor
Kanal D ekranlarında, yakında "Alabora" adlı yeni bir yarışma programı başlıyor. Katılın Yarışın Kazanın!

Kanal D’de yakında “Alabora” adlı, eğlence, heyecan ve macera dolu yeni bir yarışma programı başlıyor.

Alabora’da neler olacak?
“Alabora”da, 7’si kız, 7’si erkek 14 yarışmacı, lüks bir teknede ve Türkiye’nin en güzel koylarında,13 hafta boyunca maceraya yelken açacak, yarışmacılar, kıyasıya bir rekabetle, büyük ödülün sahibi olabilmek için yarışacaklar.

Her iki grup, hafta boyunca denizde ve kumsalda çeşitli oyunlarla birbirlerine karşı amansız bir mücadele verecekler. Kazananların para ödülü, kaybedenlerin ceza alacakları bu mücadelelerde sadece güç değil, akıl, beceri ve şans faktörü de ön plana çıkacak.

Ege koylarında görsel şölen!
Bodrum başta olmak üzere, Ege’nin en güzel koylarında, sahillerinde ve plajlarında geçecek 13 haftalık macerada, Kanal D izleyicileri de hem yeni hayatlarla tanışıp, büyük heyecanlar yaşayacaklar, hem de müthiş bir görsel şölene tanıklık edecekler.

Siz de Katılın!
Alabora’ya katılmak için, formunu doldurup fotoğrafınızla başvurun. Hem benzersiz bir deneyim yaşayın, hem de 500.000 TL'lik büyük ödülü kazanma şansını yakalayın.


Yaz aylarının en eğlenceli programlarından olmaya aday “Alabora” yakında Kanal D’de
Load disqus comments

0 Yorumlarınız