FanoBET


Esra Elönü Kimdir? Asla Türküm Demem


Habertürk ekranlarında yayınlanan'Kime Göre Neye Göre'programına konuk olan Esra Elönü, Türklükle ilgili yapmış olduğu çıkışla yeni bir tartışma başlattı.

"BEN ASLA TÜRK'ÜM DEMEM"

'Ben kimim?' sorusuna cevap aranan programda Esra Elönü, asıl ırkçılığın kimliklerin ön plana çıkarıldığı zaman yapıldığını ileri sürerek: "Bu kanın asaleti nereden geliyor? Biz başka bir kimlik üzerinde üstünlük kurmaya çalışıyoruz. Ben asla sorulduğu zaman Türk'üm demem. Bu beni rahatsız eden bir şey. Neden Türkiye'li diyoruz. Bu da beni rahatsız ediyor." dedi.
'Egemenlik kayıtsız şartsız Türk Milletindir' sözünün de kendisini rahatsız ettiğini belirten Elönü, bu sözün Kemalist zümrenin ortaya çıkardığı sözlerden biri olduğunu söyledi.loading...

Legros

Yazar

Fransız bir baba ve Türk bir anneden dünyaya gelen Legros uzun yıllar Türkiye'de yaşamaktır.En büyük hobisi blog yazmak.,.

32 Yorumlarınız :

 1. Sen hiçmi be kadın o sözü büyük önderimiz MUSTAFA KEMAL ATATÜRK söylemiştir ayrıca Türk olmakla gurur duyuyorum ve bunu söylemekten asla çekinmem

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. zaten yüzündeki işaretlerden ne oldugun belli elmacık kemiklerin asla türk olamayacagının göstergesi sizin ggibilerle bu topraklarda yasamak zül gelir bizlere onun için hangi kimliğe ait hissediyorsan kendini oralarda yaşa tanrı türkü korusun o zaten yüce

  YanıtlaSil
 4. Tanrı dedıgın seyde senı korusun. Tanrı dıye bıse yok. ALLAH vardır.

  YanıtlaSil
 5. SENİN GİBİ İNSANLARI ZATEN GALEYE ALDIĞIMIZ YOK YÜZÜNDE DAHİ RABBİ YESSİR SIFATI YOK. İNSAN DIŞI BİR VARLIK OLDUĞUN DAHİ ORDAN ANLAŞILIYOR GÖRÜNÜR ŞEYTAN ÇİNSI BUDUR İŞTE.

  YanıtlaSil
 6. İSRAİL AJANI !! BUKADAR BASIT

  YanıtlaSil
 7. sen TÜRK olamazsın zaten pislik

  YanıtlaSil
 8. bu ülkenin ekmegini yiyip bu ülkenin insanlarinin sirtindan gecinen kirum kongo kenesinden daha pis bu yaratigi layik oldugu yere gönderilsin böyle birpisligi halkin karsisini cikarilipta konusma firsati vererenleri kiniyorum..

  YanıtlaSil
 9. böyle insanlarr yüzünden dinden soğuyorum ama medyanın yapmak istediğide bu değilmi zaten Allah siizi bildiği gibi yapsın...

  YanıtlaSil
 10. insanlar hayatlarında hiç görmedikleri kadar büyük insanlarla karşılaştıklarında kendi egolarının kurbanları olurlar ve o insanları kendileri ile kıyas ederler. bilmezler ki kendilerinin (namus) varlığı onun var etmesindendir.

  YanıtlaSil
 11. edebsiz kadın kendini bilmez insanlar artık medyada yazıklar olsun bunun gibi insanlara...

  YanıtlaSil
 12. bu kadını biri doyursun

  YanıtlaSil
 13. gündem yaratmaya çalışan meşhur olma hayaliyle medyanın maymunu olmuş bi şahıs önemsenmemesi gerekir bence

  YanıtlaSil
 14. Geri zekalı ona bakınca iğreniyorüm.

  YanıtlaSil
 15. Asil, hanimefendi bir türk bayan koltukta nasil oturulacagini bilir, ama maalesef bu sahis koltukta oturmasini bile bilmiyor. Önce kendisini gelistirsin, az önceki Programda sorulan sorulari bile yanitliyamadi. Cümlelerini bitirmeden kesiyor. Türkiye disinda yasayan birisi olarak her zaman Türkiye´yi savunuyoruz ve savunacagiz. Türkiye ile gurur duyuyoruz ve vatanimizi yabancilara en iyi sekilde temsil ediyoruz.

  YanıtlaSil
 16. Aynen katılıyorum Esra Hanım'a ırkçılıktan nefret eden biri olarak."Egemenlik kayıtsız şartsız türk milletindir" sözü ise apaçık bir Allah'a küfür ifadesidir.Zira egemenlik ya da hakimiyet yalnızca Allah'ındır.Allah'a aittir.Ne türkün ne de arabın.İNİL HÜKMÜ İLLA LİLLAH-HÜKÜM ANCAK ALLAH'A AİTTİR.(YUSUF 40)Egemenlik sadece Allah'ın hakkıdır.Hiçbir kulun da değil, milletinde.

  YanıtlaSil
 17. egemenlik kayıtsız şartsız Türk milletinin denmemiştir egemenlik kayıtsız şartsız milletindir yani o topraklarda yaşayanlarındır diyerek genelleme yapılmıstır o ülkede yaşayanlar bulunduğu yere hakimdir ve kendi kendini yönetir manda ve himayede değildir denmek istemiştir sizin gibi kuş beyinlilerde bunu Allah a şirk koşmak anlar işte asıl din düşmanlığı budur Yüce Allah Atatürk ün izindekileri korusun ne mutlu Türk üm diyene

  YanıtlaSil
 18. Atatürk'ün kişiliğini bu kadın gibi yanlış anlayanları kınıyorum! Atatürk asla ırkçılık yapmamıştır! Eğer yapsaydı şu an bu topraklarda Türk'ü Kürt'ü, Ermeni'si, Yahudi'si serbestçe ve kardeşçe yaşayamazdı! Ne mutlu Türk'üm diyene!

  YanıtlaSil
 19. ben asla türküm demem diyorda biz onu türk vatandaşı olarak kabul ediyormuyuz bi sorsun!!!!

  YanıtlaSil
 20. ZATEN TÜRK OLAMAZSIN SENİN GİBİ BİR TÜRK OLSA BEN İSTİFA EDERDİM HAH HAH HAH

  YanıtlaSil
 21. ESRA ELÖNÜ SEN MÜSLÜMAN DA DEĞİLSİN FARKINDAMISIN ZATEN OLAMAZSIN SENİ EKRANLARA ÇIKARANDA ZATEN SENİN GİBİ BİRİ

  YanıtlaSil
 22. esra elönü sen müslüman olsaydın dünya da tek kalırdın biliyormusun EKRAN DA BİR DURUŞU BİR OTURUŞU BİLE YOK ÖNCE KENDİNİ YETİŞTİR DAHA SONRA KENDİNİ DAHA KOLAY BEĞENDİRİRSİN BU ARADA GİYİMİN KUŞAMIN TAM BİR ....... ANLADIN.

  YanıtlaSil
 23. gündem yaratmaya çalışan meşhur olma hayaliyle medyanın maymunu olmuş bi şahıs önemsenmemesi gerekir bence diyen arkadaş çok doğru ama eksik söylemiş aslında hayvanları sevenler korumaya çalışanlar ama kedi yiyenler derneğine başkan olsa daha çabuk popiler olur.

  YanıtlaSil
 24. Bu Kişinin istediği ve amacıda buydu zaten , Gündeme Gelip Oturabilmek ( Ve bunu BAŞARDI da,) yoksa bir kişiliğe sahip bile değil bence !

  YanıtlaSil
 25. ya bu kadın MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'e ve Türk olanlara nasıl bu sözleri söyleyebilir kadındaki cfesarete bak aptal şeyy ATATÜRK SAYESİNDE BURDASIN SEN ...

  YanıtlaSil
 26. Esir iken mümkün müdür ibadet, Yatip kalkıp Atatürk'e dua et...
  Senin gibi dürzülerin yüzünden, Dininden de soğuyacak bu millet.
  Isgaldeki hali sakin unutma, Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.

  Sen anandan yine çikardin amma Baban kimdi bilemezdin serefsiz.

  Neyzen Tevfik

  YanıtlaSil
 27. Vatan haini seni utan

  YanıtlaSil
 28. kendisinin telekız olduğunu biliyormuydunuz?

  YanıtlaSil
 29. kANUNLA KORUNAN BİR İNSANIN GERÇEK KİŞİLİĞİYLE TANINMASI ASLA MÜMKÜN DEĞİLDİR.KANUNLA KORUNUYOR OLMAK BİR ŞEYLERİN TERSYÜZ EDİLDİĞİNİ GÖSTERMEZMİ.

  YanıtlaSil
 30. ETNİK KÖKENLER BİR YARATILIŞ GERÇEĞİ OLDUĞU İÇİN İNKARI KÜFÜRDÜR. BİR IRKIN DİĞERİNDEN ÜSTÜN OLDUĞUNU DÜŞÜNMEK SAPIKLIKTIR. IRKÇILIK ŞEYTAN MESLEĞİDİR.İNSANLIK ADINA EN TEHLİKELİ VE AŞAĞILIK BİR BELADIR.

  YanıtlaSil
 31. BU KADIN KONUSMA ÖZÜRLÜ BENCE HIC KONUSMASIN, BIDAHADA EKRANA CIKMASIN IREZIL SURATLI CENABI ALLAHA DUA EDILIR HIRISTIYAN GIBI TAPILLMAZ;HANGI ALEME MENSUPSUN BILMIYORUM AMA BANA DAHA COK UZAYLILARA DAHA YAKINSIN GIBI GELIYOR SIFATSIZ ELÖLÜ

  YanıtlaSil

loading...

 
biz.