Şeref Meselesi Dizi Müzikleri, Çalan Şarkılar


Baş rollerini Kerem Bürsin, Yasemin Allen ve Şükrü Özyılın paylaştığı 2015 sezonun en iddialı dizisi Şeref Meselesinde çalan şarkıları bu paylaşım altında bulabilirsiniz.Konusu; 

“İki kardeş Tamer (Şükrü Özyıldız) ve Soner (Kerem Bürsin) babalarını kaybettikten sonra kendi başlarının çaresine bakmak zorunda kalırlar. İstanbul’a yerleşen iki kardeş yaşadıkları korkunç olay sonrasında farklı yönlere savrulurlar.
Tamer hırslı, eğlenceli ve iyi birisi olurken, Soner ağırbaşlı, zeki ve yakışıklılığın farkında olmayan birisi olacaktır.
Dizinin bayan karakterlerini inceleyecek olursak. Kübra (Burcu Biricik) baba baskısıyla büyüyen genç bir kız, Füsun (Şükran Ovalı) özgürlüğüne düşkün ve çapkın bir bayan, Yasemin Allen ise güzel bir mankendir.
15 Ağustos’ta çekimleri başlayacak olan dizinin yönetmeni Altan Dönmez. İtalyan formatlı dizi Eylül ayında yayınlanmaya başlayacak.

Şeref Meselesi dizisi Kanal D ekranlarının bağımlılık yaratacak dizisi olmaya aday görünüyor. Kerem Bürsin, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Şükr Özyıldız, Burcu Biricik gibi başarılı isimlerin bir araya geldiği dizinin senaristliğini Elif Usman Ergüden üstlenmiş.
Load disqus comments

0 Yorumlarınız