Fidan Martinoviç Kimdir? Hayatı, Fotoğrafları


1.78 boyunda, sadece 54 kilo. Türk modasının uzun süredir gördüğü en iyi model. Ama neredeyse ıskalanacaktı: Altı yıl ajansların kapısını aşındırdı, reddedildi. En sonunda geçen ay bir ajanstan ‘evet’ cevabını aldı, iki hafta içinde Milano’ya davet edildi. Fidan Martinoviç, Türkiye’nin uluslararası ilk top modeli olma yolunda.

Fidan 3 ayda 3 büyük dergi için çekim yaptı. Ocak’ta Elle (solda) Şubat’ta InStyle ve Mart’ta Marie Claire’de yer aldı. Bundan sonraki hedefi Vogue Italia.

Fidan Martinoviç , Podyumların yeni gözdesi

Kökleri Makedonya’ya dayanan Fidan Martinoviç bu senenin en çok çalışan isimlerinden.

Dergiler, markalar, tasarımcılar bu yıl en çok onunla çalışmayı tercih etti. Profesyonelliğiyle pek çok modeli geride bırakın Martinoviç’in hedefi yurt dışında da adını duyurmak.

Martinoviç boyu, Fidan Martinoviç instagram, Fidan Martinoviç wiki. Türkiye’nin yeni top modellerinden bir tanesi olan Fidan Martinoviç için 2 yıl içerisinde dünya çapında bir manken olacağı söyleniyor.

178 boyunda 54 ilo olan Fidan Martinoviç süper bir fiziğe sahip.

6 yıldır bütün mankenlik ajanslarını gezen ve hiç kimsenin dikkatini çekmeyen süper model artık bütün isteklerine kavuşacak gibi görünüyor.

Anne ve babası makedon olan Fidan Martinoviç 3 kız kardeşi olan bir bayan. 
Load disqus comments

0 Yorumlarınız