Meltem Miraloğlu Kimdir?

Meltem Miraloğlu Biyografi 

13 Ocak 1987 yılında Diyarbakırda dünyaya gelen Meltem Miraloğlu genç görünün yüzü 15-18 yaşındaki gençleri anımsatıyor. 

https://twitter.com/HayatBakirci resmi twitter adresidir. Facebook sayfası ise https://www.facebook.com/MeltemMiraloglu

1.70 boyunda olan başarılı oyuncunun ailesi Diyarbakırdan İstanbula iş imkanı olmadığı için geçimsizlik nedeniyle İstanbula gelmiş.Şuan ATV ekranlarında yayınlanan yılın en iyi drama ödülüne layık görülen Hayat Devam Ediyor dizisinde Hayat Bakırcı rolüyle karşımıza çıkmış ve çok beğenilmişti.Oyuncu dizideki karakterine uzak olmadığını söylüyor.Annesi ve babası Mardinli olan başarılı oyuncu Diyarbakırda doğmuş 2 yaşında İstanbula gelmiştir.Başarılı oyuncu küçüklükten beri oyuncu olmak istediğini söylüyor. Hikaye ve yönetmenliğinin Mahsun Kırmızıgülün çektiği Hayat Devam Ediyor dizisinde oynayan Meltem Miroğlu Müjdat Gezen güzel sanatlar  akademisi mezunu.

Çocuk gelinlerin hikayesinin anlatıldığı Hayat Devam Ediyor'da dizisiyle yıldızı parlayan Meltem Miraloğlu'nun benzeri Hollywood'dan çıktı.
Miraloğlu ve 'Game of Thrones' dizisinin yıldızı Emilia Clarke'ın bu fotoğrafı sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasında yer aldı.

Meltem Miraloğlu Fotoğrafları


Miraloğlu ve -Game of Thrones- dizisinin yıldızı Emilia Clarke-ın bu fotoğrafı sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasında yer aldı.


Load disqus comments

0 Yorumlarınız