Sevgi Sulak Kimdir?

Mehmet Ali Erbil, genç sevgili kuralını bozmadı ve yine kendisinden yaşça küçük bir güzelle yeni bir aşka yelken açtı. Alaçatı'da objektiflere takılan 56 yaşındaki Mali'nin yanında 22 yaşındaki Sevgi Sulak vardı. Çiçeği burnunda çift, Alaçatı sokaklarında el ele yürüdükten sonra bir takıcı dükkanına girdi. 


Uzun süredir aşk haberleri duyulmayan ve 'çapkınlığı bıraktı' şeklinde yorumlar yapılan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil yine yapacağını yaptı. Hayranlarını ve görenleri şaşırtan Erbil, kendisinden 34 yaş küçük sevgilisi ile Alaçatı'da yakalandı. 22 yaşındaki Sevgi Sulak adlı güzel ile akşam saatlerinde Alaçatı'ya gelen ünlü şovmen el ele yürüdüğü sevgilisi ile ilk olarak bir takıcı dükkanına girdi. Büyük kızı Sezin Erbil Yazgan'dan 9 yaş küçük, Erbil'in küçük kızı Yasmin'den beş yaş büyük olan Sulak, dakikalarca takılara baksa da Erbil'den onay gelmeyince dükkandan ayrıldılar. Erbil'i elinden tutarak çeken İzmirli güzel ile Erbil daha sonra Alaçatı sokaklarında kalabalığın arasına karıştı. Fotoğrafının çekildiğini farkeden Sulak, yüzünü saçları ile kapatırken Mehmet Ali Erbil ise bu duruma "Neden saklanmaya çalışıyorsun" diyerek tepki gösterdi.
Şovmen Mehmet Ali Erbil, kendisinden 34 yaş küçük sevgilisi Sevgi Sulak'la Alaçatı'daydı. Erbil, 22 yaşındaki sevgilisiyle bir takıcı dükkanına el ele girdi. Sulak; dükkanda dakikalarca takıları inceledi ama Erbil'den onay gelmeyince mekandan eli boş çıktı. Bir aydır birlikte olan çiftin, Sulak'ın doğum günü nedeniyle Alaçatı'ya gittiği öğrenildi.

Load disqus comments

0 Yorumlarınız