Avantajix Nedir? Avantajix Nasıl Para Kazanırım ?

Üye olmak için tıklayınız
(Not: Avantajix’e üye olmak ücretsizdir)

Para iadesi Nedir?
vasıtası ile bir mağazaya girip oradan alışveriş yaptığınızda, mağaza Avantajix’e bu alışveriş karşılığında bir komisyon öder. Avantajix ise parasını alınca size ödeme yapar ve ödediği bu paraya ’’Para İadesi’’ adını verir. Çünkü harcadığınız paranın bir bölümünü Avantajix size iade etmekte ve alışverişiniz benzersiz bir şekilde ucuza gelmektedir.

Para İadesi İçin Avantajix'den geçmelimiyim ?
Evet.
İnternette bir mağazaya ya direkt olarak gidersiniz, ya da başka bir site üzerindeki linki tıklayarak... Genelde bu linklerin bulunduğu siteler o mağazanın bayileridir. Bu bayiler aldıkları komisyonlardan hiç bahsetmezler, çünkü o komisyonlar ile geçinirler.
Avantajix örneğinde ise, eğer o mağaza Avantajix’te listelendiyse, Avantajix’teki linki tıklayarak o mağazaya girersiniz. Bu durumda o mağaza sizin Avantajix adlı bayisinden geldiğini anlar ve satış oldukça Avantajix’e komisyon öder. Avantajix aldığı komisyonu size öder.Alışverişiniz ucuza gelir. Avantajix dünyanın en avantajlı bayisidir.

Peki Bu işten Avantajix Ne Kazanıyor?
Avantajix’e üye olmak bedavadır. Avantajix hiçbirşey satmaz, size kredi kartınızı sormaz. Eğer siz para kazanırsanız "Yıllık Hizmet Bedeli" olarak sizin Avantajix sayesinde kazandığınız paranın her sene ilk 10 Lirasını keserek gerisini size öder. (Eğer para kazanmadıysanız sizden hiçbir ödeme istenmez.) Avantajix hesabınızda biriken 25 Lira veya üstü para iadelerini size her ayın 25’inde öder. Avantajix rüya gibi bir sitedir ve Türkiye’nin en bilinen birkaç sitesi arasında yerini almak üzere yola çıkmıştır.

Avantajix Para iadesi Nakit Midir Yoksa Bonus Mudur?
Kim uğraşır şimdi puanla, bonusla, mille... Avantajix size sadece nakit para verir.
Üye olmak için tıklayınız
(Not: Avantajix’e üye olmak ücretsizdir)
Load disqus comments

0 Yorumlarınız