Hollanda - Türkiye A Milli Maçı Ne Zaman, Hangi Kanalda


Hollanda Türkiye Maçı

A Milli Futbol takımı ile Hollanda milli takımları Dünya Kupası Grup Elemeleri maçında karşı karşıya geliyorlar. 7 Eylül 2012 Cuma günü karşı karşıya gelecekler. Türkiye saati ile 21:30′da başlayacak karşılaşmayı ATV canlı olarak yayınlayacak.

Milliler Hollanda’da
Ay Yıldızlılar, 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri’nde D Grubu’ndaki rakibimiz Hollanda’yla oynayacağı maç için dün Amsterdam’a gitti. Milliler, ilk çalışmasını da ayağının tozuyla gerçekleştirdi.
Dünya Kupası Avrupa Elemeleri’nde D Grubu’nda oynayacağımız ilk maç için Hollanda’ya giden A Milli Futbol Takımımız, Teknik direktör Abdullah Avcı’nın belirlediği 24 kişilik kafileyle dün öğle saatlerinde Amsterdam’a gitti. Havalimanında yoğun ilgiyle karşılaşan milliler, 6 Eylül Perşembe gününe kadar konaklayacağı Hoenderloo’daki Golden Tulip Victoria Otel’ine hareket etti. Buradaki ilk çalışmasını da dün gerçekleştiren futbolcularımız istasyon çalışmalarının ardından ayak tenisi oynadı. Egemen ve Semih ise idmana çıkmadı. Türkiye, gruptaki ilk mücadelesinde Hollanda’yla cuma günü saat 21.30’da karşılaşacak

Hollanda Türkiye Maçı Hangi Kanalda

Estonya biletleri satışta
D Grubu’ndaki ikinci maçında 11 Eylül’de Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Estonya’yı ağırlayacak olan Ay-Yıldızlılar’ın, maç biletleri de satışa sunuldu. Bilet fiyatları şöyle: 1. kategori: 20 TL, 2. kategori 30 TL ve 3. kategori 20 TL.
a milli takım kimle oynuyor, türkiye maçı ne zaman, hollanda türkiye milli maç hangi kanalda 2012, dünya kupası grup eleme maçları
Load disqus comments

0 Yorumlarınız