Melek Angun Kimdir?

31 yaşındaki Melek Angun İstanbul’da tiyatro eğitimi almıştır. Ailesi Bursada yaşayan Melek Angun hakkında nette çok fazla bilgi bulunmuyor. Bilinen şu ki Melek Angun Oktay Kaynarca ile uzun süreden bu yana bir ilişki yaşıyordu ve bu akşam Kaynarca ile Bursa'daki baba evinde nişanlanacak.


Melek Angun 1981 doğumludur. İstanbul’da reklamcılık yapmaktadır. 


Oktay Kaynarca, uzun süreden bu yana ilişkisini sır gibi sakladığı 31 yaşındaki Melek Angun ile evlenmeye karar verdi.
İstanbul’da tiyatro eğitimi alan Melek Angun’u geçen hafta Bursa’nın Mustafakemalpaşa İlçesi’nde oturan ailesinden isteten Oktay Kaynarca, aile arasında nişan yaptı.

Melek Angun ResmiBursa’nın Mustafa Kemal Paşa İlçesi’nde oturan Melek Angun ile uzun süreden bu yana ilişkilerini gizleyen Oktay Kaynarca, geçen hafta ailesini Angun ailesine göndererek sevgilisini istetti. Angun ailesi de bu evliliğe onay verdi. Bunun üzerine dün gece esnaf emeklisi baba Güray Angun ve ev kadını anne Gönül Angun’a ait evde nişan töreni yapıldı. Nişan töreninde yüzükleri Oktay Kaynarca’nın yakın arkadaşı Selçuk Yöntem taktı. ’Kurtlar Vadisi’ dizisi çekimleri sırasında tanıştıkları belirtilen çiftin düğün tarihleri açıklanmadı. Nişan sonrası annesi, ablası ve eniştesiyle birlikte evden çıkan Oktay Kaynarca, gazetecilerin sorularını cevapsız bıraktı. Kaynarca ailesi ile birlikte ilçeden ayrıldı.Oktay Kaynarca ve Melek Angun çiftinin gelin çiçeğini hangi ünlüye yakalamak nasip oldu? Bekar ünlümüz ne diledi?

Sahneye çıkan çift pistte dans eden konuklarına seslenerek bekarların bir yere toplanmasını rica etti.
Daha sonra gelin Melek Angun sırtını dönerek konukların arasına çiçeğini attı. Ustura Kemal dizisinde Oktay Kaynarca'nın rol arkadaşı olan Naz Elmas gelin çiçeğini kaptı.Soluğu sahnede alan Naz Elmas"Bende mutlu bir yuva kurmak istiyorum çevremde biten evlilikleri görünce korkuyorum. Düğünümde Elif sahne alsın o hepimize uğurlu gelir inşallah" diyerek dileğini diledi.Load disqus comments

0 Yorumlarınız